Özel Çamkent Anadolu Lisesi yeni dönem kayıtları için kapılarını açıyor!

0 Comments

Özel Çamkent Anadolu Lisesi olarak okulumuzda verdiğimiz eğitim ve öğretim ile hedefimiz; sorumluluk sahibi, milli kültürüne bağlı olduğu kadar dünya ile arasında bağ kurabilecek vizyonda, Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyet’ imizin demokratik değerlerine bağlı genç bireyler yetiştirmektir.
2023 – 2024 eğitim öğretim yılında da okulumuz yeni öğrencilerine kucak açmak üzere yeni dönem hazırlıklarına başlamıştır.
Özel Çamkent Anadolu Lisesi Kurucusu Ebru AKIN : ” Profesyonel idari kadromuz, alanında uzman ve tecrübeli öğretmenlerimiz, sıcak , güler yüzlü personelimiz ; öğrenci merkezli ,çözüm odaklı eğitim anlayışımızla yeni döneme hazırız. Butik eğitim öğretim yapımız, kültür sanat programlarımız, yurt içi ve yurt dışı gezilerimiz, spor faaliyetlerimiz, bire bir eğitim ve koçluk sistemimizle çok yönlü aydınlık bireyler yetiştiriyor ve alanımızda fark yaratıyoruz.Her konuda öğrencimizin yanında, tüm yönleriyle gelişmiş Rehberlik Servisimiz ve rol model kadromuzla öğrencilerimizi akademik ve sosyal anlamda hayata hazırlıyoruz. Kaliteli bir lise eğitimi almanın köklü bir üniversiteye giriş için anahtar olduğunun bilincindeyiz. Özel Çamkent Anadolu Lisesi olarak hazırlıklarımızı tamamladık
yeni öğrencilerimizi sevgiyle kucaklamak için sabırsızlanıyoruz. ” şeklinde konuştu.