Çamkent Lisesinden Yangın Mağdurlarına Yardım

0 Comments

Bolu’da Özel Çamkent Anadolu Lisesinin Marmaris’te meydana gelen orman yangınından zarar gören vatandaşlar için başlattıkları yangın kampanyası kapsamında toplanan ihtiyaç malzemeleri önümüzdeki günlerde bölge halkına dağıtılacak.

Özel Çamkent Anadolu Lisesi, orman yangınlarından büyük zarar gören Marmaris’te yaşayan afetzedeler için yardım kampanyası başlattı. Bir hafta önce başlatılan kampanya kapsamında hayırsever vatandaşların destekleri ile hazırlanan ihtiyaç malzemeleri tek tek paketlenerek bölgeye gönderilmek üzere hazır hale getirildi.

‘’TOPLANAN YARDIMLAR KÖY HALKINA BİZZAT DAĞITILACAK’’

Okul kurucusu Ebru Akın, orman yangınlarında zarar gören vatandaşlar için kampanya başladıklarını belirterek, “Bu süreçte bir haftadır sizlerden gelen yardımlar ayrı ayrı paketlenerek Marmaris’e ihtiyaç sahiplerine götürülmek üzere hazırlandı. Toplanan yardımlar orada ihtiyacı olan köy halkına ve ihtiyaç sahiplerine bizzat dağıtılacak. Yardımlar için katkıda bulunan, bizi yalnız bırakmayan ve yardımlarını esirgemeyen herkese çok teşekkür ederiz. Özel Çamkent Anadolu Lisesi ailesi olarak. yangından etkilenen vatandaşlarımızın yanında olmaktan mutluluk duyuyor oradaki halkımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz” dedi.