Çamkent Lisesi Ailesi Kahvaltıda Bir Araya Geldi

0 Comments

Bolu’nun önde gelen eğitim kurumlarından Özel Çamkent Anadolu Lisesi idareci ve öğretmenleri yeni eğitim öğretim yılı öncesinde öğrenci velileriyle Hampton By Hilton’da kahvaltıda bir araya geldiler.  Okul kurucusu Ebru Akın, “Okulumuz yeni döneme çok güçlü bir şekilde başladı, bunda velilerimizin payı çok büyüktür. ‘Öğretmen, Veli işbirliği olmazsa eğitim ve öğretim gerçek amacına ulaşamaz düşüncesindeyiz” dedi.

Velilerle yakından ilgilenen okul idarecileri bu etkinliği geleneksel hale getirerek her dönem başında yapmayı planladıklarını söylediler. Okul kurucusu Ebru Akın, “Yeni döneme 11. ve 12. sınıflarımız için düzenlediğimiz sınava hazırlık kamplarımız ile yaklaşık bir ay önceden güçlü bir şekilde başladık. Artan öğrenci sayımız ile birlikte öğretmen kadromuzu da güçlendirdik. Sınıflara göre öğrenci kontenjanlarımızın büyük bir bölümünü tamamladık. Maksimum 16 kişiden oluşan butik sınıflarımızda öğrenci ve öğretmenlerimizin mutlu, umutlu ve istekli bir şekilde ders yaptıklarını gözlemledik” diye konuştu.                                                 

Kahvaltı bir öğrencinin Özel Çamkent Anadolu Lisesindeki bir gününü konu alan ve ayrıca okulun daha önce gerçekleştirdiği, gerçekleştirmeyi planladığı bilimsel ve sosyal etkinlikleri içeren bir sunumla sona erdi.